№ 32 1538 р. - Конституція польського сейму, що наказує примусово позбавляти міщан земельних володінь
[...] Постановляємо, що міщани і плебс надалі, відповідно до давнішої заборони, не мають купувати спадкових земельних маєтків [...].
[.] Маєтки ж, якими міщани до того часу володіли і володіють, вони можуть зберігати протягом чотирьох років, після чого повинні на власний розсуд продати їх будь-кому зі шляхетського стану, під загрозою їх втрати [.].
WiekXVI-XVIIi w źrodłach: Wybor tekstow źrodłowych z propozycjami metodycznymi dla nauczycieli historii, studentow i uczniow / Oprać. M. Sobahska-Bondaruk, S. B. Lenard. - Warszawa, 1999. - S. 86.
Еще по теме № 32 1538 р. - Конституція польського сейму, що наказує примусово позбавляти міщан земельних володінь:
-
Давня історія України (до VI ст.) -
Загальна історія України -
Україна 1917-1921 рр -
Україна за радянських часів -
Україна у XVI - XVIII стст. -
Україна у середні віки (VII-XV ст.) -