№ 5 р, листопада 7, Львів. - Владислав Опольський, вєлюнський і руський князь, надає львівським міщанам війтівство у Львові на магдебурзькому праві, зберігаючи за собою дві частини з прибутків від кримінальних справ, а одну частину залишаючи райцям, і встановлює порядок обрання райців і війта
В ім'я Господа, амінь. Для вічної пам'яті справи. Ми, Владислав, Божою ласкою (титулатура). Робимо зміст цієї грамоти відомим всім, кому буде потреба ознайомитися. Зі звичайної нашої добросердечності, ласки, враховуючи заслуги, вірність і порядність наших львівських міщан, що, виявляючи доброчинність нам, прагнуть нам будь-яким чином служити, за порадою наших вірних магнатів даємо, передаємо і даруємо дарунком вічно та непорушно уряд війта магдебурзького права у Львові[329] й оплати до цього уряду належні, для тримання, володіння та у користування згаданому нашому містові Львову.
З тим винятком, що коли будь-якій людині у тяжких справах відповідно до права буде винесено вирок і вона буде засуджена, так що майна і життя позбавиться, чи будь-яке вбивство коли-небудь здійсниться, звідси від цього може бути прибуток, то одну частину цього надаємо [місту], а залишені дві частини для нас зберігаємо. Хочемо також, щоб згадані міщани з нашого відома вибрали своїх райців, і вищезгадані райці нами мають бути затвердженими. Потім обрані райці повинні вибрати зі свого грона війта, якого хочуть, коли і скільки разів - як їхній волі сподобається. Для засвідчення цієї грамоти наша печатка є підвішена.Діялося і дано у Львові в неділю, на октаву Всіх святих, під рік Божий 1378, у присутності таких панів і вірних (список свідків). Ці присутні були в зборі і багато інших мужів, гідних довір'я.
Привілеї міста Львова (XIV-XVIII ст.) / Упоряд. М. Капраль. - Львів, 1998. - С. 4142.