№ 65 Денис Зубрицький про Львів
1616 — [...] Дня 26 березня в місті вибухнула велика пожежа. Як це трапляється найчастіше зараз, так і тоді, вона почалася серед жидів. Вся їх дільниця, Руська вулиця, дах міського арсеналу і вежі Корнякта, будівлі руського братства й частина Вірменської Поперечної вулиці стали жертвою полум'я.
Руська вежа була вкрита оловом, воно розплавилось, і вигоріло все дерево всередині (Kron. Staurop., C. 108).На Глинянській вулиці вже був костел Св. Лаврентія.
1617 — Райця Мартин Кампіан (Campianus) зайнявся підвищенням ратушної вежі. Досі вона була чотиригранна. З дозволу ради він розібрав її частину, натомість почав мурувати вище восьмигранну у тому пропорційному вигляді, як її бачили сучасники перед зруйнуванням 1826 року. [...].
Зубрицький Д. Хроніка міста Львова /Пер. І. Сварника. - Львів, 2002. - С. 226-227.