№ 52 1576 р., листопада 17. - З листа короля Стефана Баторія до київського воєводи Костянтина Острозького про непорушення стародавніх прав, дарованих київським міщанам
Княжому воєводі київському і майбутнім воєводам київським, і справцям, і їх намісникам [...] наказуємо [...], щоб міщанам нашим київським, які службу [...] військову проти ворогів наших конем служать [...], по п'ять кіп грошей судили; а старшим, що на посади міські обрані [.], і тим, хто раніше обирався [.], від податку такого звільнити; купців [.] під суд замковий не підбивати; на користування державними і приватними лісами довкола міста Києва право мати; щоб ніхто в своїх правах і вольностях кривд і шкоди не знав [.].
Історія України: Хрестоматія: У 2 ч. - К., 2004. - Ч. 1 / Упоряд. Б. І. Білик та ін. - С. 280.
Еще по теме № 52 1576 р., листопада 17. - З листа короля Стефана Баторія до київського воєводи Костянтина Острозького про непорушення стародавніх прав, дарованих київським міщанам:
-
Давня історія України (до VI ст.) -
Загальна історія України -
Україна 1917-1921 рр -
Україна за радянських часів -
Україна у XVI - XVIII стст. -
Україна у середні віки (VII-XV ст.) -