№ 37 1545 р., квітня 15. - З грамоти короля Сиґізмунда Авґуста про підтвердження привілею князя Александра на звільнення київських міщан від мита
Сиґізмунд Авґуст [...], надсилали до нас війт, бурмистри і райці, і всі міщани міста нашого Київського [...], що вони щорічно мають втрати від набігів татар [.], і що ще предок наш Александр відпустив їм всі мита князівські, панські, боярські, духовні і світські [.] по всій вітчизні нашій. Ми [.] поряд з привілеєм Александра й батьків наших [...] наказуємо тих міщан київських, в яких будуть листи з їх міською печаткою [.], всюди безмитно пропускати, кривд, тяжкості і шкод їм не чинити.
Історія України: Хрестоматія: У 2 ч. - К., 2004. - Ч. 1 / Упоряд. Б. І. Білик та ін. - С. 277.
Еще по теме № 37 1545 р., квітня 15. - З грамоти короля Сиґізмунда Авґуста про підтвердження привілею князя Александра на звільнення київських міщан від мита:
-
Давня історія України (до VI ст.) -
Загальна історія України -
Україна 1917-1921 рр -
Україна за радянських часів -
Україна у XVI - XVIII стст. -
Україна у середні віки (VII-XV ст.) -