№ 4 1458 р., грудня 27, Краків. - Польський король Казимир IV, на прохання шляхетного Федора із с. Шептичі та його братів Глібка, Сенька й ін., підтверджує «привілей на пергаменті, підписаний рукою найяснішого володаря Лева, князя Русі», на володіння селами і землями, що належали до них
Казимир, з ласки Божої король польський, великий князь литовський, пан і спадковий володар Русі і Пруссії.
Цим повідомляємо всім, кому слід, що шляхетний Федір із Шептичів від себе і шляхетних братів Глібка і Сенька, онуків вельможного Яцька або Гіацинта з Шептичів, пред'явив нашому маєстату привілей на пергаменті, підписаний рукою найяснішого володаря Лева, князя Русі, і скріплений вислою печаткою руської князівської канцелярії.
Зміст його такий ∣...∣[282].А тому ми, доброзичливо схиляючись на уклінні прохання до нашої величності, дозволяємо їм залишитись у володінні згаданими маєтками і надаємо цим листом повне право на названі села з усіма їх вигодами, данинами, гаями, полями, луками, садами, борами, пасіками, озерами, болотами, річками і з усіма повністю належностями на вічні часи, щоб віднині мирно і спокійно тримали, вживали і володіли.
На доказ того, що відбулося, підвішено тут нашу печатку.
Дано у Кракові, дня 21 грудня, року Божого 1458. Реляція велебного Альберта з Жихліна, коронного підканцлера.
Купчинський О. Акти та документи Галицько-Волинського князівства ХІІІ - першої половини XIV століть. Дослідження. Тексти. - Львів, 2004. - С. 828-829.